INISS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

názvy staníc , názvy spoločností

4 posters

Goto down

názvy staníc , názvy spoločností Empty názvy staníc , názvy spoločností

Odoslať pre lukasSVK1 Po december 26, 2016 2:47 pm

Dobrý , chcel by som sa spýtať či je možné do INISSU pridať alebo niekde stiahnuť Názvy staníc keď vlak príde napr. Levice, Banská Bystrica, BA Hl. Stanica, ...  a názvy spoločností lebo pri príchode rýchlikov sa oznamuje napr. "Rýchlik 841 Slatina Železničnej Spoločnosti Slovensko ..." a v INISSE to neoznamuje , zvukový záznam "Železničnej Spoločnosti Slovensko" mám , do akého zvuku mám pridať ten zvuk ZSSR , napríklad pri hlásení OS vlakov je pridané do zvuku "NFVOS.wav" za hlas "Osobný vlak" pridaný hlas "ZSSR" , kedže čísla OS sa nevravia a názvy nemajú


Ináč mám dostupný zvuk : "Stanica Trnava" , a zvuk pre OS vlaky z hlasom "Osobný Vlak ZSSR" , a samostatne vystrihnutý hlas ZSSR

lukasSVK1

Počet príspevkov : 3
Join date : 26.12.2016

Návrat hore Goto down

názvy staníc , názvy spoločností Empty Re: názvy staníc , názvy spoločností

Odoslať pre Admin Ut december 27, 2016 12:44 pm

Dodrý deň, názvy staníc po príchode sa dajú pridať, na stránke je návod.Čo sa týka tých spoločností, treba upraviť súbory v RAWBANKu a súbory ktoré ju riadia,na to pozriem neskôr a budem rád ak mi dáte tie zvuky. Dopredu ďakujem !

Admin
Admin

Počet príspevkov : 30
Join date : 23.12.2016

https://iniss.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

názvy staníc , názvy spoločností Empty Re: názvy staníc , názvy spoločností

Odoslať pre lukasSVK1 St december 28, 2016 12:05 am

Dobrý deň , tak tu sú tie zvuky , su nahrané na Ulož.to , našiel som aj viac , máte to zabalené v .rar , a máte k tomu aj Readme.txt ktorý doporučujem prečítať , Ďakujem za odpoveď a som rád že som našiel tiež nadšenca hlásení vlakov Razz



https://uloz.to/!Bgp2xUz8VBt9/zvuky-iniss-1-rar

Heslo : inisszvuky

lukasSVK1

Počet príspevkov : 3
Join date : 26.12.2016

Návrat hore Goto down

názvy staníc , názvy spoločností Empty Re: názvy staníc , názvy spoločností

Odoslať pre Admin Št december 29, 2016 2:58 pm

Dobrý, Ďakujem za link. Pravdupovediac, som nečakal taký veľký záujem o INISS aj po toľkých rokoch.

Admin
Admin

Počet príspevkov : 30
Join date : 23.12.2016

https://iniss.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

názvy staníc , názvy spoločností Empty Re: názvy staníc , názvy spoločností

Odoslať pre lukasSVK1 Št december 29, 2016 4:35 pm

Ani ja Very Happy , ale od malička ma zaujímajú vlaky a celkom aj hlásenia a všetko okolo toho Smile , mám ináč v Počítači INISS Trnava a INISS Štúrovo

lukasSVK1

Počet príspevkov : 3
Join date : 26.12.2016

Návrat hore Goto down

názvy staníc , názvy spoločností Empty Ja už sa bavím s inissom rok a teraz ako som natrafil na tuto super stranku tak sa mi niečo taketo podarilo spraviť je to celkom jednoduché ale treba trpezlivosť ak by som mohol poprosiť dal by sa poskytnúť ten zvuk ZSSK

Odoslať pre Rajmaaan So január 07, 2017 8:39 pm

lukasSVK1 napísal:Dobrý , chcel by som sa spýtať či je možné do INISSU pridať alebo niekde stiahnuť Názvy staníc keď vlak príde napr. Levice, Banská Bystrica, BA Hl. Stanica, ...  a názvy spoločností lebo pri príchode rýchlikov sa oznamuje napr. "Rýchlik 841 Slatina Železničnej Spoločnosti Slovensko ..." a v INISSE to neoznamuje , zvukový záznam "Železničnej Spoločnosti Slovensko" mám , do akého zvuku mám pridať ten zvuk ZSSR , napríklad pri hlásení OS vlakov je pridané do zvuku "NFVOS.wav" za hlas "Osobný vlak" pridaný hlas "ZSSR" , kedže čísla OS sa nevravia a názvy nemajú


Ináč mám dostupný zvuk : "Stanica Trnava" , a zvuk pre OS vlaky z hlasom "Osobný Vlak ZSSR" , a samostatne vystrihnutý hlas ZSSR

Rajmaaan

Počet príspevkov : 3
Join date : 07.01.2017

Návrat hore Goto down

názvy staníc , názvy spoločností Empty Re: názvy staníc , názvy spoločností

Odoslať pre jhvlaky Ne január 08, 2017 9:18 pm

Ahoj, musí být název stanice originální zvuk a nebo je možné si udělat i svou fiktivní stanici ? Stačí stanici jen přidat dle návodu nebo je ještě třeba upravit nějaký soubor ? Díky za radu
Jirka

jhvlaky

Počet príspevkov : 2
Join date : 08.01.2017

Návrat hore Goto down

názvy staníc , názvy spoločností Empty Re: názvy staníc , názvy spoločností

Odoslať pre Rajmaaan Po január 09, 2017 9:07 am

Nemusí byt originálny zvuk môže byt aj nahraný tak zakaladom aspoň ja to tak robím že súbor nahraný dám do súboru Wav a dáva sa to ešte do mono zvuku

Rajmaaan

Počet príspevkov : 3
Join date : 07.01.2017

Návrat hore Goto down

názvy staníc , názvy spoločností Empty Re: názvy staníc , názvy spoločností

Odoslať pre jhvlaky Po január 09, 2017 7:22 pm

to je dobrá zpráva , můžeš trochu upřesnit postup jak to děláš a co používáš ? hlasitost nahrávky a je nutno ještě něco upravovat nebo to stačí jen vložit do slova a přepsat název na stanice ?

jhvlaky

Počet príspevkov : 2
Join date : 08.01.2017

Návrat hore Goto down

názvy staníc , názvy spoločností Empty Re: názvy staníc , názvy spoločností

Odoslať pre Rajmaaan Po január 09, 2017 9:18 pm

V audacity to striham a vo filé crop to dávam do mono všetko zapisujem v Inisse čo je tam ten zvuk banky

Rajmaaan

Počet príspevkov : 3
Join date : 07.01.2017

Návrat hore Goto down

názvy staníc , názvy spoločností Empty Re: názvy staníc , názvy spoločností

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.